W internecie da się znaleźć bez najmniejszego kłopotu parę jeżeli nie kilkanaście porównywarek finansowych. W rzeczywistości nie ma wygodniejszego szukania kredytu dla nas. Podajemy kwotę, okres kredytowania i ukazuje nam kilkanaście ofert. Co więcej, możemy sobie wybrany kredyt zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się łatwe jednak…

Niejednokrotnie przy składaniu wniosku dowiadujemy się, że nie pozyskamy kredytu gdyż nie spełniamy warunków banku.

Pożyczka internetowa na raty bez weryfikacji, warto zastanowić się na tą opcją.

Na nieszczęście porównywarka finansowa tylko konfrontuje propozycje, naprowadza jaki kredyt jest najkorzystniejszy, ukazuje ukryte elementy oferty kredytowej, jakich w reklamie danego banku nie można wypatrzyć, jednak porównywarka kredytowa nie precyzuje, że w danym banku kredyt na sto procent dostaniemy.

Każdy bank ma swoją własną politykę, w jednym nasza zdolność finansowa będzie akuratna do zdobycia kredytu, w innym natomiast nie.

Jak składać wniosek o kredyt aby zminimalizować prawdopodobieństwo odrzucenia wniosku?
Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, najczęściej w większych porównywarkach kredytowych jest opcja skorzystania z pomocy doradcy kredytowego zupełnie bezpłatnie.
Porównywarki kredytowe są bardzo użyteczne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, należy jednak pamiętać, że to bank postanawia czy udzieli danej osobie kredytu.